Bugün Depo’da açılan “Usta Ellerin Sihri” sergisi kuyumculuk, demircilik, terzilik, tamircilik, saatçilik, şapkacılık, marangozluk gibi farklı mesleklerden ustaların fotoğraflarını bir araya getiriyor. Kınalıada Surp Krikor Lusavoriç Kilisesi Vakfı’nın desteklediği sergi, yok olmaya yüz tutmuş zanaatların izini sürüyor.
Related Posts
Kırşehir’de ‘zimem’ geleneği: 5 yılda 900 veresiye borcu kapatıldı
Kırşehir’de ‘zimem defteri’ geleneğini yaşatmak amacıyla 5 yıl önce oluşturulan gönüllü kadınlardan oluşan bir ekip, topladıkları yardımlarla 900’den fazla ihtiyaç sahibinin borcunu kapattı.
Fotoğraflar Pucca’nın taşındığı daireden… Ev sahibi isyan etti
‘Pucca’ ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık aylardır kirasını ödemediği daireden taşındı. Ev sahibi sosyal medya hesabından dairenin son halini paylaşıp isyan etti.
Biletler tükeniyor
Ajda Pekkan’ın, 12 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda vereceği konserin biletleri tükenmek üzere…