Fatih Balat‘ta yanan olay, dün öğle saatlerinde meydana geldi. Toplu taşıma araçlarından inen vatandaşlar bir parke taşının üstünde duran maymunu gördü. Bazı vatandaşlar cep telefonuyla maymunun görüntüsünü çekerken bazı vatandaşlar da maymunu yakalamaya çalıştı. Kalabalık karşısında korkarak ağaca çıkan maymun bir süre orada bekledikten sonra inerek kayıplara karıştı.
Related Posts
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan 15 Temmuz mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Sungurlu’da Bulunan 800 Dolar Sahibine Teslim Edildi
Çorum’un Sungurlu ilçesinde yolda bulunan 800 ABD doları, sahibine teslim edildi. Osman Baytar tarafından bulunan para, Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne teslim edildi ve kaybeden Hasan Karakartal tarafından alındı. Karakartal, duyarlı vatandaş ve zabıta ekiplerine teşekkür etti.
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı, Yeni Seçilen Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, seçimlerin ardından yeni seçilen muhtarlarla bir araya gelirken, vatandaşa hizmet noktasında el birliği ile çalışacaklarını söyledi. Kaymakam Bilici, seçilen muhtar ve ihtiyar heyeti üyelerini tek tek kutlarken, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.