Aziz Yıldırım’ın “Mourinho ısrarı”: Hafta sonu buraya getireceğim

Fenerbahçe başkan adayı ve eski başkanı Aziz Yıldırım, mevcut başkan Ali Koç‘un kendisi için söylediği ‘FETÖ’ sözlerine yanıt verdi. Yıldırım ayrıca “Bu hafta sonu Londra’ya gideceğim ve Mourinho’yu buraya getireceğim” dedi.

Fenerbahçe Başkanlığına aday olan Aziz Yıldırım, açıklamalarda bulundu. Mevcut Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kendisi için söylediği “Kelimeleri dikkatli seçmeye çalışıyorum. Aziz Başkanın, örgüt lideri ile ilgili daha çelişkili açıklamaları da var 2013’ten sonra. Benim çizgim aynı, yanlış olur, doğru olur, benim çizgim aynı” sözlerine yanıt veren Yıldırım, şunları söyledi:

“Şimdi benim FETÖ’cü olduğumu ima ediyorlar. Benden FETÖ’cü çıkmaz. Benden Atatürkçü, ülkesini seven, laik bir Fenerbahçeli olur başka bir şey olmaz. Benim hakkımda böyle söylemlerde bulunup kızdırmaya çalışıyorlar. Ama biz işimize bakacağız. Yapmamız gereken çok iş var.”

TIKLAYIN – Ali Koç’tan şok suçlama: Aziz Yıldırım’ın örgüt lideri hakkında çelişkili açıklamaları var!

“İkinciler söylenir ama geçer gider”

Yıldırım ayrıca şunları söyledi:

“Bu hafta sonu Londra’ya gideceğim ve Mourinho’yu buraya getireceğim. Para sorunumuz yok. Jose Mourinho kimi isterse alacağız. Tarih ikincileri yazmaz, şampiyonları yazar! Onun için şampiyon olacağız ve tarih bizi yazacak. İkinciler söylenir ama geçer gider. Galatasaray camiası bizim başkanımıza küfürlü konuşuyor. Bunun bedelini çok kötü ödetiriz, haberleri olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir